Для безперебійної роботи
 • Опалення/Водопостачання
 • Телефонія/Інтернет
 • Протипожежні системи
 • Охоронні системи
 • Відеоспостереження
 • Аварійне освітлення

Застосування

Застосувавши POWERSET, можна зекономити на використанні природного газу! Використання сучасної опалювальної техніки передбачає контроль і оптимізацію процесу опалення з допомогою автоматики котла і циркуляційних насосів. Без напруги мережі автоматика вимикає котел, насоси не працюють. На практиці відомо, що процес обігріву приміщення – досить інерційний. При значному охолодженні для досягнення потрібної температури в приміщенні потрібно 6...14 годин (і більше) роботи котла при постійній потужності - фактично повноцінне опалення приміщення. У випадку використання модуля інверторного POWERSET - відключення напруги мережі не буде впливати на режим роботи автоматики котла і циркуляційних насосів. Завдяки вмонтованій акумуляторній батареї великої ємкості 100А*год та інвертору 220В з чистою синусоїдою - підключена система опалення (чи інше енергозалежне обладнання) буде працювати в автономному режимі 6 і більше годин. В такому режимі роботи споживання газу буде лише на підтримку заданої температури.
Сучасний рівень побутової техніки дає змогу виконати всі вимоги і побажання для комфортного життя людини. Це стосується кліматичних умов на роботі/вдома, охорони і умов праці/відпочинку, проведення дозвілля, тощо... Практично єдиним фактором, що може обмежити використання всіх благ цивілізації – відсутність електропостачання, газопостачання. Для зимового періоду року актуальним є питання підтримання потрібної температури в приміщенні. Так як сучасна опалювальна техніка оснащена електронними регуляторами, циркуляційними насосами, то потрібне забезпечення гарантованим електропостачанням на випадок відключення напруги мережі протягом 2...6 годин. З такою задачею може справитись лише модуль інверторний POWERSET - пристрій, що поєднує в універсальному корпусі акумулятор великої ємкості, стабілізатор напруги, інвертор напруги 12В-220В і зарядний пристрій. Така комбінація дає ідеальне рішення для тривалого гарантованого електропостачання споживачів до 800Вт.
Для надійної і безпечної роботи газорозподільні пунктів системою газового господарства України обладнуються робочий і резервний регулятори ліній регулювання тиску газу, витратовимірювальні пристрої, система аварійного захисту і прилади технічного контролю. Таким чином, здійснюється моніторинг і зводиться до мінімуму загроза безпеці, здоров'ю і навколишньому середовищу. Зазвичай, у таку систему захисту входить датчик, який повинен зафіксувати наявність в контрольованому процесі аварійної ситуації, а також виконавчий механізм - для створення управляючих впливів для зупинки чи недопущення аварійного процесу. Для роботи датчика і виконавчих механізмів повинна бути гарантована наявність напруги мережі на час, необхідний для недопущення чи вирішення проблеми. Таким пристроєм гарантованого електропостачання є POWERSET на потужності 300/600/800Вт, з синусоїдною вихідною напругою 220В/50Гц. Вмонтований акумулятор 100А*год. забезпечить автономне електропостачання протягом 2 і більше годин в залежності від підключеного обладнання.
Найбільш вразливими і чутливими до відключення напруги мережі є споживачі ІІ та ІІІ категорій, і припинення їх електропостачання останнім часом часто відбувається з метою економії енергоносіїв. Як правило, час відключення становить 0,5 -2 години, а в окремих і аварійних випадках – на значно більший час! Відсутність електропостачання супроводжується незручностями, які можна легко виправити пристроєм гарантованого електропостачання POWERSET! При виробництві POWERSET використовується акумулятор великої ємкості, стабілізатор напруги, інвертор і зарядний пристрій для забезпечення аварійного чи резервного електропостачання протягом 2 і більше годин! Котел опалення, телевізор, інтернет, зв’язок, пожежна чи охоронна сигналізація будуть працювати при відсутності напруги мережі!
По всій території України проводяться планові відключення електроспоживачів і трапляються аварійні ситуації в електромережах. Як наслідок – відсутність електропостачання на час за графіком, чи на час, необхідний для ліквідації наслідків аварії в електромережі. Модельний ряд POWERSET складається з модулів інверторних потужністю 300/600/800Вт, що гарантує безвідмовну роботу електроспоживачів при відсутності напруги мережі протягом 2 і більше годин.
Пташине господарство передбачає використання в технологічному процесі важливих енергозалежних споживачів, що відповідають за випуск якісної продукції, дотримання технології процесу і інші фактори виробництва. Так, відключення напруги мережі може викликати зупинку технологічного процесу, що приведе до збитків підприємства. Використання POWERSET може запобігти цьому завдяки наявності вмонтованої акумуляторної батареї великої потужності, інвертора для тривалої автономної роботи. Для потужності модулів інверторних 300/600/800Вт час автономної роботи може складати 2 і більше годин в залежності від потужності споживання і режиму експлуатації обладнання. Наприклад, освітлення економ- чи світлодіодними лампами потужністю 10Вт в кількості 10шт. триватиме 4-5 годин.
Факт відключення електропостачання за графіком чи у випадку аварії – знайома ситуація багатьом фахівцям фінансових відділів. Через використання обчислювальної техніки без електропостачання неможливо виписати документи, виконати звіти чи інші бухгалтерські операції для вантаження чи прийому товару, виконання послуг. Особливо, якщо напруги немає тривалий час! Застосування POWERSET модуля інверторного може запобігти перебою в роботі бухгалтерії, складу, каси, канцелярії та інших відділів виробництва чи торгівлі, потрібно лише визначитися із необхідним часом автономної роботи і потужністю підключених споживачів.
Відсутність засобів охорони праці на підприємствах – привід застосування штрафів контролюючими органами. Окрім цього, фактичне виникнення аварійної ситуації чи збій електропостачання може привести до травмування працівників внаслідок відсутності чи пошкодження аварійного освітлення, засобів пожежної сигналізації і пожежогасіння, засобів локального зв’язку. Пристрій POWERSET – джерело напруги мережі для аварійного чи автономного електропостачання критично важливих споживачів! Аварійне освітлення, пожежна і охоронна сигналізація, зв’язок – під захистом!
Діяльність аптечного пункту залежить не лише від асортименту ліків, досвіду фармацевта, а й чіткої роботи торгового терміналу, каси і освітлення. Саме тому для безперебійної роботи аптечних пунктів вироблено пристрій гарантованого електропостачання POWERSET, що забезпечить резервне електроживлення протягом 2...6 годин.
З метою економії все частішим стає використання енергозберігаючих ламп для освітлення приміщень. Практичним є зменшення потужності споживання на відміну від ламп розжарення – така лампа дає змогу застосовувати її з акумуляторними джерелами енергії на об’єктах, де відсутнє електропостачання більш тривалий час. Так, акумуляторне джерело енергії POWERSET МІ-600-100А12 з лампою розжарювання 40 Вт працює 4-5 годин, з світлодіодною лампою 9 Вт такою ж світловою потужністю – 12-14 годин.
Сучасні системи опалення квартир, приватних будинків, дач вводяться в експлуатацію, як правило, організацією, що реалізувала в проекті котел опалення з умовою використання стабілізатора напруги ЕЛІМ-Україна для захисту котла від аварійних ситуацій в мережі. Однак, стабілізатор працює лише при наявності напруги мережі, і не може забезпечити резервне електропостачання котла. Для цього потрібен POWERSET – пристрій, розроблений для електропостачання опалювальної техніки при порушенні і тривалій відсутності електропостачання. POWERSET – універсальний пристрій, підходить до газових і твердопаливних котлів, електрична потужність яких складає 300/600/800Вт. Час автономної роботи системи опалення при застосуванні POWERSET замість стабілізатора – до 9 годин!
Монтаж сучасних систем опалення, реконструкція чи ремонт старих – сьогодні актуальне питання для кожного! При виконанні робіт, обов’язково потрібно передбачити в системі (в проекті) наявність POWERSET - пристрою, що забезпечить електричну напругу для автономної роботи автоматики опалення і циркуляційних насосів при відсутності напруги мережі. Потужний акумулятор, що вмонтований в POWERSET, забезпечить резервне живлення протягом 4-6 годин!
Склад, виробництво, торгівля - все передбачає протипожежну безпеку і засоби пожежогасіння. Сучасні технічні рішення пропонують багато варіантів датчиків диму, температури і пристроїв, що призначені з ними працювати. Локальні датчики, системи оповіщення про пожежу чи з використанням засобів диспетчеризації – всі ці пристрої є енергозалежними. Відключення напруги мережі може привести до неможливості виконати сигнал тривоги чи передати сигнал про пожежу у випадку тривалого відключення напруги мережі. POWERSET – рішення для протипожежних систем безпеки при частих і тривалих випадках відключення напруги мережі.
Інтернет, мобільний зв’язок, телефон-факс, телебачення, ПК, сервери та інші мобільні та цифрові пристрої – засоби проведення сучасної комерційної діяльності... Для всіх них просто необхідне електропостачання. У випадку відключення напруги мережі в їх роботі може статись збій, що призведе до небажаних результатів, втрати прибутку чи зривів договорів. POWERSET – це електронний пристрій, який при відключенні напруги мережі автоматично переходить на роботу від акумулятора. Потужності модуля інверторного 300/600/800Вт достатньо для роботи «міні-офіса», а ємкість акумулятора 100А*год. забезпечить автономну роботу 2 і більше годин.
Спілкування – спосіб висловлення і отримання своїх думок, переконань... З приходом в сучасний світ телефонів, планшетів, теле- і радіомовлення – відстані скоротились до натискання декількох кнопок, доступні розваги на будь-який вік... Все добре, але пропадання напруги сильно обмежує таку можливість, і тільки використання POWERSET може посприяти і забезпечити гарантоване електропостачання. Спілкуйся! Розважайся! Твори!
Телефонія. Не дивлячись на бурхливий розвиток мобільної телефонії, величезна частина телефонних ліній комутується стаціонарними автоматичними телефонними станціями (АТС) в офісах, на заводах, на виробництві... Стаціонарне розміщення АТС передбачає постійно-діючу електричну мережу, що забезпечує POWERSET. Модуль інверторний забезпечить безперебійну роботу АТС протягом 9-12 годин в залежності від інтенсивності роботи і потужності.
При плануванні відпочинку на природі, чи у місцях, де відсутнє чи проблемне електропостачання - пропонуємо використовувати POWERSET, пристрій, до якого на природі можна підключити телевізор, музику, ноутбук, освітлення... Ідеальним є використання для випадків без постійного, стаціонарного електропостачання. Потужності 300/600/800Вт достатньо для підключення простих електроспоживачів на 4-9 годин автономної роботи. При відновленні електропостачання POWERSET автоматично зарядить батарею для наступного використання.
Багато технологічних процесів вимагають віддаленого моніторингу показників датчиків, зондів, логгерів... Так, для їх належного функціонування повинно бути автономне чи резервне електропостачання, щоб передати сигнал по радіоканалу чи оптоволокну. POWERSET МІ600-100А12 – пристрій, з допомогою якого на віддалених об’єктах можна виконати електропостачання споживачів до 800Вт на час до 2-х і більше годин, а також відновити електропостачання при появі промислової напруги мережі.
Сучасні промислові об’єкти, виробництво продукції використовують в технологічному процесі контролери, ПК, систему датчиків і виконавчих пристроїв. Обмін сигналів між цими пристроями, як правило, виконується по спеціальних шинах даних із застосуванням спеціальних протоколів. Пристрої контролю і виконання команд є енергозалежними, збій в електропостачанні може привести до збою програмного забезпечення, браку продукції, зриву технологічного процесу. З метою уникнення аварійних ситуацій через помилки при диспетчеризації і в каналах зв’язку необхідно використовувати POWERSET, що забезпечить резервне електропостачання критично-важливих споживачів технологічного процесу.
В лабораторних вимірюваннях при необхідності зібрати дані, як правило, є недопустимим короткочасне чи тривале відключення напруги мережі. Це створює ризик спотворення загальних вимірювань, знищення даних, або результат вимірювань буде некоректним. Такого не станеться при використанні модуля інверторного POWERSET, що забезпечить синусоїдною напругою 220В/50Гц електроспоживачів потужністю 300/600/800Вт протягом всього часу вимірювань.

Зворотній зв'язок

 • бульвар Івана Лепсе, 4
  м. Київ, 03680
  Україна
 • (044) 454-06-33, (044) 454-06-34